پارچه بیمارستانی
انواع باندهای بیمارستانی
باندهای بیمارستانی عموماً به منظور بهبود و درمان زخم‌ها، جراحی‌ها، پانسمان و مراقبت از جراحی استفاده می‌شوند. این باندها ممکن است از مواد مختلفی تشکیل شده باشند و بسته به نوع زخم و نیاز بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در زیر برخی از مواد معمولاً استفاده شده در باندهای بیمارستانی ذکر شده است:

انواع باندهای بیمارستانی


1. باندهای ضد آب: این باندها اغلب از مواد پلاستیکی یا پلیمرهای ضد آب مانند پلی‌آئورتان ساخته می‌شوند. آنها قابلیت محکم شدن در زخم را دارند و از رطوبت و آب محافظت می‌کنند.

انواع باندهای بیمارستانی


2. باندهای الاستیک: این باندها از مواد الاستیک مانند لاتکس ساخته می‌شوند و قابلیت کشش و انعطاف بالا دارند. آنها به منظور فشرده سازی زخم‌ها و پایه‌ها استفاده می‌شوند.

3. باندهای ضد عفونی کننده: این باندها معمولاً دارای مواد ضد عفونی کننده مانند آنتی‌بیوتیک‌ها، ضد قارچ‌ها و ضد باکتری‌ها هستند. آنها برای پیشگیری از عفونت و کنترل رشد میکروب‌ها در زخم‌ها استفاده می‌شوند.

انواع باندهای بیمارستانی
4. باندهای غیر الاستیک: این باندها ممکن است از موادی مانند پنبه، گاز، یا نوارهای نساجی ساخته شوند. آنها برای جذب رطوبت، تهویه و محافظت از زخم‌ها استفاده می‌شوند.

انواع باندهای بیمارستانی


5. باندهای شفاف: این باندها از موادی مانند پلی‌یورتان یا سیلیکون ساخته می‌شوند و روی زخم قرار می‌گیرند. آنها به زخم حفاظت می‌کنند و به نمایش زخم به مراقبان کمک می‌کنند.

مهم است بدانید که هر بیمارستان و هر پزشک ممکن است از باندهای مختلف استفاده کند و ترکیب مواد در باندها ممکن است متفاوت باشد. در صورت نیاز، بهتر است از پزشک خود در مورد نوع و ماده استفاده شده در باند مورد نظرتان استعلام کنید. پارچه بیمارستانی مرجع پارچه های با کیفیت بیمارستانی است.

نویسنده: پارچه بیمارستانی
ارسال کننده:
لغات کلیدی:  پارچه بیمارستانی , باندهای ضد آب , باندهای الاستیک , باندهای ضد عفونی کننده , باندهای غیر الاستیک , باندهای شفاف , بیمارستان , پارچه های با کیفیت بیمارستانی

 

جهت تماس با ما و سفارش محصول و یا داشتن هرگونه سوالی در خصوص مطالب و محصولات با شماره های زیر تماس بگیرید:

خرید پارچه ارتباط با مدیریت فروش: 09131074397 _ 03132283846 (5 خط )
خرید پارچه اصفهان _ شهرک صنعتی جی

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهان پارچه می باشد..

 

پارچه بیمارستانی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جهان پارچه می باشد.

خرید پارچه بیمارستانی

قیمت پارچه بیمارستانی

فروش پارچه بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی

قیمت پارچه بیمارستانی

خرید پارچه بیمارستانی

پارچه , خرید پارچه , قیمت پارچه , خرید پارچه ارزان , خرید پارچه عمده , جهان پارچه پارچه , خرید پارچه , قیمت پارچه , خرید پارچه ارزان , خرید پارچه عمده